O aplikaci

Vytvořili jsme pro Vás speciální verzi systému pro mobilní telefony. Ta Vám poskytne poskytne základní přehledy nad zakázkami a bankovními účty, ať už jste kdekoliv.

Hlavní výhodou používání mobilní aplikace je funkce přímoho skenování dokladů. Nechybí ani EET pokladna pro vystavování účtenek.

Aplikaci naleznete v Google Play a App Store:

Skenování přijatých dokladů

Hlavní funkcí je nahrávání dokladů - jednoduše vyberete dodavatele a platbu z účtu, ke které chcete doklad nahrát. Samozřejmostí je možnost tyto kroky vynechat a naskenovat doklad bez přiřazení.

Následně buď vyberete fotografii z galerie, nebo pořídíte fotoaparátem. Po výběru či vyfocení lze doklad oříznout tak, aby nebylo vidět jeho pozadí.

Ve webové aplikaci se v přehledu přijatých dokladů zobrazí nový záznam, který se automaticky převede na soubor typu PDF.

Komunikace

Komunikovat se spolupracujícími uživateli a firmami nemusíte jenom prostřednictvím webového AutoOffice, ale můžete i přímo v mobilní aplikaci. Díky notifikacím na nové zprávy vám žádná neuteče.

Funkce mobilního chatu jsou totožné, jako na webu - například komunikace ve vláknech, označování priority, nahrávání příloh.

Úkoly, výkazy, komentáře

Přehled všech úkolů s filtrováním. U úkolu lze editovat jeho stav, progres, přidat výkaz a reagovat na komentáře.

Využít lze i měření času straveného nad úkolem, ze kterého se po ukončení vytvoří výkaz.

Notifikace

V aplikaci uvidíte přehled všech oznámeních k událostem, na která máte oprávnění. Ta jsou propojená se systémovými notifikacemi.

Pomocí nastavení lze vybrat, na které oznámení dostávat s systémovou notifikaci, a zda se zvukem, nebo bez.

Vystavování účtenek

Zbrusu novou funkcionalitou je EET pokladna, která Vám nabízí rychlé vystavování účtenek z mobilního telefonu.

Položky lze dohledat v ceníku ručně, nebo pomocí naskenování čárového kódu.

Po vystavení účtenky se Vám nabídne možnost jejího odeslání na email. Tento krok lze přeskočit a přejít zpátky do pokladny, nebo zobrazit detail účtenky.

Přehledy zakázek a dokladů

Aplikace Vám umožňuje zobrazit seznam dokladů a všech zakázek, které jste v systému vytvořili. Jakmile některou ze zakázek vyberete, uvidíte všechny její doklady, jež lze otevřít.

Při zobrazení dokladu zobrazíte detailní informace, mezi které patří i odběratel a seznam položek.

Nechybí ani možnost stáhnout doklad jako PDF přímo do úložiště telefonu.

Přehled zůstatků na účtech

Máte-li v systému spárovaný bankovní účet s internetovým bankovnictvím, můžete v aplikaci zobrazit přehled aktuálních zůstatků na jednotlivých účtech.

Data se aktualizují několikrát za den vždy po bankovním clearingu.

Zabezpečení přístupu

Pro vyšší zabezpečení dat lze ve webové aplikaci (Možnosti -> Vzdálený přístup) povolit či zakázat přístup pomocí mobilní aplikaci k vašim datum.

Aplikace též bere v potaz uživatelskou roli přihlášeného uživatele. Zobrazí mu tedy jen to, na co má oprávnění.