Správa projektů, zakázek a rozpočtu bez starostí?

AutoOffice Vám usnadní tvorbu nabídek, faktur i hlídání splatnosti. Udržíte si přehled nad Vašimi zakázkami, včetně odhadů pracnosti i kalkulace. Nechybí správa projektů s úkoly a vykazováním.

V čem AutoOffice vyniká?

Představujeme Vám moderní systém pro správu nad Vašimi zakázkami a financemi.
Mezi hlavní funkce AutoOffice patří především:1. Snadná tvorba zakázek a dokladů

AutoOffice Vám přináší pohodlnou správu zakázek. Vytvářet můžete poptávky, nabídky, objednávky, dodací listy, předávací protokoly, faktury, příjmové pokladní listy i účtenky.

  • Automatické vystavování opakujících se faktur, kontrola uhrazení a upozornění po splatnosti.
  • Vytváření vlastních dokladů pomocí definovatelných šablon.
  • Odhady pracnosti a cenové kalkulace nabídek a kalkulací.
Více o zakázkách a dokladech

Co dalšího AutoOffice umí?

Více-uživatelská správa

AutoOffice Vám umožní k Vaší firmě vytvářet další uživatelské účty, kterým lze přiřadit oprávnění s různým rozsahem možností k úpravám a zobrazování.

Účetní uzávěrky

Chcete mít stoprocentní jistotu, že už Vám vystavené doklady nikdo neupraví? Stačí vybrat měsíc a provést účetní uzáverku. Z té poté můžete pohodlně exportovat doklady pro nahrání do účetních programů.

Pokladní evidence

Kromě účetních uzávěrek Vám přinášíme i možnost vygenerovat pokladní knihu. Nechybí ani funkce pro její schvalování, uzavírání a kontrolování stavu pokladny.

Mobilní aplikace

Díky mobilní aplikaci můžete fotit doklady přímo k výdajům, pohodlně komunikovat prostřednictvím chatu a spravovat úkoly včetně vykazování. Součástí jsou i přehledy notifikací, dokladů, bankovních účtů a pokladna pro vystavování účtenek.

Import a export

Každý den provádíme zálohu Vašich dat. Abyste ale měli opravdovou jistotu, že o doklady nikdy nepřijdete, můžete je snadno exportovat v podobě PDF či XML pro Pohodu a Flexibee. Nechybí ani funkce importování adresářů a plateb.

Adresáře

Vytvořte si seznam Vašich produktů a vkládejte je do formulářů jedním kliknutím. Totéž platí i pro odběratele, kteří se do adresáře přidávají automaticky po vytvoření zakázky.

Proč vyzkoušet AutoOffice?

Proč dělat něco, co lze provést automaticky? AutoOffice se Vám postará o správu cashflow a procesů.

Celý systém je navržen tak, aby byl maximálně přehledný a pohodlný pro práci.

AutoOffice je pro Vás k dispozici, ať už jste kdekoliv. Už žádné zdlouhavé instalace a aktualizace.

Kdykoliv se na nás můžete obrátit. Ať už potřebujete něco vysvětlit, nebo Vám některá funkce schází.

Vyzkoušejte AutoOffice zdarma po dobu jednoho měsíce, nebo využijte DEMO účet.


Perlička na konec?
Automatizované workflow


Představujeme Vám nový nástroj, kterým si zautomatizujete Vaše pracovní postupy. Pomocí deseti typů bloků s řadou funkcí můžete poskládat vlastní workflow, které bude pracovat doslova za Vás.

A co všechno workflow umí? Editování a vytváření dokladů, adresářů, odesílání emailů, provedení účetní uzávěrky, načítání externích dat, pokročilé podmínky. Dále načítání dat z emailové schránky, formulář pro sběr dat, cykly, ruční rozhodnutí, pomocné funkce a mnoho dalšího.


Služba je dostupná na vyžádání.

Více o workflow

Podporované bankovnictví

Aby bylo možné načítat historii plateb, využíváme propojení s internetovými bankovnictvími pomocí jejich API nebo načítáme notifikační emailové zprávy.